OPP Torba, Ambalajın En Zarif Hali

OPP Torba

Çift Gerilmiş Polipropilen (OPP)

Çift gerilmiş polipropilen, dikey ve yatay yönlerde gerdirilen ve bir film halinde işlenen polipropilendir. Tek kat halindeki OPP rulonun ikiye katlanması ve kenarlarının kapatılması ile torba haline getirilir. Esnek değildir ve çekseniz bile şeklini neredeyse hiç kaybetmez. Bu sert yapısından dolayı kesim yerlerindeki kaynaklardan kolaylıkla kopma yapması mümkündür. Bu hassasiyetten dolayı kimi özel ürünler, farklı kesim teknikleri ile kenar kaynak yapılır. OPP torba, yüksek şeffaflık ve kırılganlığa sahip karakteristik bir ambalaj malzemesidir. Diğer polipropilen temelli ambalaj malzemeleri gibi nem geçirmez.
Bütün bunlara ilave olarak, askı deliği ve bant gibi opsiyonlar da torbaya eklenebilir. Askı delikli OPP, özellikle rafta sergilenen ürünler için oldukça idealdir. Bunun nedeni, OPP jelatin torbanın yüksek parlaklığı ile birlikte ürüne kattığı görsel etkidir. En önemlisi statik olmayan yapısı nedeniyle üzerinde toz barındırmaz ve bu parlaklığı uzun süre muhafaza eder. Ayrıca torba üzerine kullanılan bant son derece pratik bir kapatma opsiyonudur. Malzeme kalınlığı genelde 27, 28, 30 ve 40 mikron olarak tercih edilir. Kalınlık seçimi, ürüne ve sektöre göre değişkenlik gösterir. Şık görünümü ve hassas yapısı nedeniyle kalite algısı oldukça yüksek bir ambalaj malzemesidir. OPP, çok yönlü bir malzemedir Her türlü giyim, günlük ihtiyaç, aksesuar, kırtasiye, hediyelik eşya, elektronik ürünler, oyuncak, ayakkabı, çorap, gıda ve diğer ürün ambalajları için idealdir.
Baskısız ve baskılı tüm OPP poşet ihtiyaçlarınız için bizim uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. 30 yıllık bilgi birikimimiz ile size en uygun ambalaj seçeneğini sunup en doğru şekilde yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi arayın ve opp jelatin imalatçıları içinde edindiğimiz saygın yerin tesadüf olmadığını görün. Çalış Ambalaj farkı ile ürün ambalajlarınızı profesyonel ellere emanet edin.