PE Şeffaf Torba

Standart Ebat Tablomuz

Aşağıdaki tablo, stoklarımızda her zaman var olan pe şeffaf torba ebatları ile ilgili size yardımcı olacaktır. Ölçülerin yanı sıra, naylon kalınlığı ve kiloya kaç adet geldiği gibi bilgileri de bu tabloda bulabilirsiniz. Bu ebatlar, çok özel durumlar haricinde her zaman stoklarımızda mevcuttur. Baskısız olarak bizden talep edebilirsiniz.
Hazırda bulundurduğumuz ebatlar alttan kesim tek dip kaynaklıdır. Alttan kesim çift dip kaynak veya yan kaynak naylon torba için bize özel sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, farklı kalınlık ve ölçülerde özel sipariş de oluşturabilirsiniz. Bantlı ve bantsız tüm naylon ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız. Küçük ebatlardan, uzunluğu 95 cm’e varan şeffaf naylonları bantlı olarak hazırlayabiliriz. Aynı zamanda perforeli (koparmalı) elbise naylonu için de bizden yardım alabilirsiniz.
Naylon torba, ne kadar şeffaf ve parlak olursa o oranda kayganlaşır. Bu özelliğinden dolayı naylon torbanın açılması kolaylaşır. Fakat diğer taraftan, paketlenmiş ürünler rafta üst üste durmakta zorlanır. Bu, özellikle tekstil sektörü için ciddi bir handikap oluşturabilir. Size, firmanıza ve sektörünüze uygun hazırladığımız pe şeffaf naylon torbalar ile hiç bir kötü sürpriz ile karşılaşmazsınız.
Sadece baskısız değil, baskılı siparişleriniz için de yeterli donanıma sahip olduğumuz bilmenizi isteriz.
Hemen, ihtiyacınız olan ebadı belirleyin ve bizimle iletişime geçip “güncel ekonomik fiyatlarımız” konusunda satış danışmanlarımızdan bilgi alın.

calis-ambalaj-pe-seffaf-naylon-torba-hazir-ebat-tablosu